Milovníci liečivých prameňov si nenechajú ujsť návštevu kúpelného domu Aphrodite, ktorý sa nachádza 20 metrov od penziónu. Kúpeľný dom je zameraný hlavne na choroby pohybového a nervového ústrojenstva.

Nájdete tu dva vnútorné bazény, jeden s termálnou vodou s teplotou 37 - 38 ° C, a druhý väčší bazén, ktorý je určený hlavne na plávanie s teplotou vody 30,5 - 31,5° C.
Vo vonkajších priestoroch kúpeľného domu môžete nájsť kľudový kruhový bazén s antickým altánkom, pričom tento bazén je prepojený s vnútornými priestormi. Pre obľúbencov plávania je k dispozícii rekreačný plavecký bazén. Otužilci môžu vyskúšať striedavý turecký kúpeľ s dvoma bazénmi, so studenou a horúcou vodou. Kúpeľný dom nezabudol ani na rodiny s deťmi, pre ktorých je k dispozícii rodinný bazén pod bralom s prírodnými kameňmi a padajúcou vodou. Ak ste obľúbencom saunovania, určite si nenechajte ujsť aj saunový svet so 6 saunami, ochladzovacím bazénom a relaxačnou miestnosťou. Pravidelne sa tu konajú aj obľúbené saunové rituály.