Svadby

Malé svadby s veľkým pôžitkom v originálnej a jedinečnej miestnosti v Rajeckých Tepliciach je ideálne miesto na vytvorenie dokonalého balansu vášho výnimočného dňa. Môžete si u nás povedať to očakávané ÁNO a zároveň si pozvať hostí k stolu, či ubytovať ich . A to všetko pod jednou strechou penziónu Relish***. Náš personál vám pomôže vyšperkovať každú vašu dôležitú minútu svadobného dňa. Dôverujte nám, veď sme miesto, kde zážitky meníme na pôžitky.

V prípade záujmu o realizáciu vášho dňa, nás prosím neváhajte kontaktovať.


Oslavy

Kombinácia krásneho prostredia, výnimočného interiéru, sofistikovanej gastronómie a skvelých služieb, a to všetko navzájom prepojené so zmyslom pre detail a originalitu sú zárukou každej oslavy v našom Penzióne Relish. Nechajte sa viesť a dôverujte nášmu profesionálnemu teamu, aby uľahčil váš jedinečný deň.


Smútočný kar

Všetci sa ťažšie vyrovnávame so stratou milovanej osoby a vieme, že v tento moment je dôležitá opora rodiny, blízkych. Spoľahnite sa na nás i v tejto smutnej a ťažkej chvíli a oprite sa o profesionálov penziónu. Naše komorné a decentne luxusné priestory penziónu Relish vám určite poskytnú vhodné miesto na dôstojnú smútočnú rozlúčku.