K vašim službám milí hostia

Aby bola vaša návšteva v našom útulnom penzióne Relish maximálne pohodlná a bezproblémová, pripravili sme pre vás celý rad služieb, ktoré vám pobyt u nás ešte viac spríjemnia.

Recepcia

Na recepcii z bočnej strany námestia sa začína váš pobyt v penzióne Relish. Náš príjemný personál recepcie vám odovzdá všetky základné a užitočné informácie týkajúce sa vášho pobytu a pohostí vás v podobe welcome drinku nielen pre dospelých, ale aj pre vaše ratolesti.

Recepciu môžete v prípade potreby navštíviť osobne na prízemí penziónu od pondelka do nedele od 7:00 hod do 20:00 hod. alebo pohodlne zavolať na tel. číslo +421 911 49 49 41.

Relish shop

Obdarujte seba alebo svojich blízkych darčekom ako pozornosť či spomienku na pobyt v penzióne Relish Rajecké Teplice. Na recepcii si môžete zakúpiť originálne darčekové predmety s logom alebo umelecké diela slovenských umelcov. Ponuku tvorí aj kozmetika či knihy s podpisom autorov.

Otváracie hodiny

Pondelok - nedeľa
9:00 hod – 20.00 hod

Spýtajte sa nás čokoľvek, sme tu pre Vás.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa pobytu v penzióne Relish, neváhajte sa nás spýtať, veľmi radi vám s čímkoľvek pomôžeme a ochotne poradíme. Dávame si totiž záležať na osobnom individuálnom prístupe a na tom, aby ste u nás boli maximálne spokojní.