Doba registrácie príchodu

V deň príchodu sa môžete ubytovať počas celého dňa od 07.00 hod. V prípade, že to kapacita penziónu umožní, radi vám poskytneme aj možnosť skorého check-in. Viac informácií získate na našej recepcii.

Doba registrácie odchodu

V deň odchodu uvoľnenie izby do 10.00 hod. V prípade, že to kapacita penziónu umožní, radi vám poskytneme neskorého check-out. Viac informácií získate na našej recepcii.

Parkovanie

Pre našich hostí je zabezpečené bezplatné parkovanie pre 21 áut vedľa penziónu s označením parkovacích miest pre hostí penziónu Relish.

Izbové karty

Pri príchode vám na recepcii vystavíme izbovú kartu, ktorá je platná do dňa vášho odchodu do 11:00 hod. Z bezpečnostných dôvodov si kartu nechávajte u seba a nikomu ju neodovzdávajte. V prípade straty kontaktujte prosím recepciu.

Pripojenie na internet

K dispozícii je vysokorýchlostný bezdrôtový WIFI internet. Pre jeho použitie je potrebné použiť heslo, ktoré vám poskytneme na recepcii hotela.

Televízne kanály

K dispozícii je 8 televíznych kanálov.

Trezor na recepcii

Odporúčame využiť na úschovu všetkých cenných vecí.

Upratovanie

O čistotu a poriadok vo všetkých izbách sa staráme denne v čase do 15.00 hod. Ak máte okrem základného upratania či ustlania záujem o pranie a žehlenie, kontaktujte našu recepciu.

Pranie a žehlenie

Ak máte záujem o pranie alebo žehlenie, kontaktujte prosím našu recepciu.

Požičovňa bicyklov

Naša recepcia vám zabezpečí požičanie bicyklov počas vášho pobytu a súčasne zabezpečí bezplatné uschovanie vašich bicyklov.

Minibar na izbe

Minibar na izbe slúži na malé občerstvenie. Jedná sa o spoplatnenú službu. Spotreba bude zaúčtovaná na váš osobný účet, ktorý sa uhrádza pri odchode.

Poruchy

V prípade poruchy na izbe prosím kontaktujte recepciu hotela na telefónnom čísle +421 911 49 49 41.

Diétne stravovanie

Vaše požiadavky na akékoľvek zdravotné obmedzenia v stravovaní prosíme nahlásiť na recepcii penziónu.

Taxi a transfer

Pre klientov nášho penziónu zabezpečíme v rámci Slovenska prepravu osôb, pri ktorej zaručujeme maximálne pohodlie, flexibilitu a profesionálny prístup. Služba je spoplatnená. Viac informácií o oboch službách vám radi poskytneme na recepcii.

Noviny a časopisy

Denná tlač a časopisy sú k dispozícii na recepcii penziónu.

Umelecké diela na stenách

Penzión Relish podporuje umelcov a ich diela a práve preto sa na chodbách penziónu objavujú nezabudnuteľné ručne maľované obrazy, ktoré si v prípade záujmu môžete kúpiť na recepúcii penziónu.

Darčeky a iný doplnkový tovar

Relish shop ponúka darčeky ako pozornosť alebo spomienku na pobyt v našom penzióne. Na recepcii si môžete zakúpiť originálne darčekové predmety s logom alebo umelecké diela slovenských umelcov. Súčasťou ponuky sú aj knihy s podpisom autorov. Nájdete tu i toaletné potreby a rôzne doplnkové predmety. Otváracie hodiny denne od 9:00 - 21:00 hod.

Objednávka kvetín

Ak chcete v čase vášho pobytu potešiť kyticou kvetov, radi vám pri tom budeme asistovať. Zamestnanci recepcie vám radi s vašou predstavou o objednávke pomôžu.

Špeciálne príležitosti

Aj počas vášho pobytu u nás sa nájde dôvod niekoho potešiť. Meniny, narodeniny alebo iná príležitosť podľa vášho želania. Radi vám s ňou pomôžeme. Vašu predstavu prosíme oznámiť deň vopred na recepcii hotela.

Platobné karty

V našom penzióne pri úhradách akceptujeme nasledovné typy platobných kariet VISA, AMEX, MASTERCARD MAESTRO, EUROCARD.

Prvá pomoc

V prípade potreby prvej pomoci kontaktujte recepciu na telefónnom čísle +421 911 49 49 41. Informácie o najbližšej pohotovostnej službe vám takisto poskytnú zamestnanci recepcie.

Pre deti

Pre malých hostí sa v penzióne nachádza detský kútik s hračkami, veľkou TV s možnosťou hrania na playstation, WIFI a veľkým pracovným stolom vhodným na kreatívne tvorenia alebo rôzne tematické workshopy. V reštaurácii sú k dispozícii detské stoličky. Penzión disponuje detskými postieľkami, nočníkmi, ktoré sú poskytované bezplatne. V prípade záujmu je potrebné kontaktovať recepciu.

Babysitting

Dokážeme zabezpečiť i opatrovanie detí. Váš záujem o túto službu je potrebné nahlásiť 1 deň vopred na recepcii penziónu. Táto služba je spoplatnená.

Výlety

Zamestnanci našej recepcie vám počas pobytu ochotne pomôžu pri organizovaní výletov do okolia.

Poistenie

Cestovné poistenie pre vás dokáže operatívne zabezpečiť naša recepcia.

Staráme sa o vašu bezpečnosť

Ak sa chystáte na výlet, oznámte prosím túto skutočnosť zamestnancom našej recepcie, ktorí v prípade potreby alebo mimoriadnej situácie zabezpečia pomoc a upovedomia príslušné orgány.

Straty a nálezy

Ak ste po odchode z nášho penziónu zistili, že vám niečo chýba alebo ste si u nás niečo zabudli, kontaktujte prosím recepciu nášho penziónu. Pretože čokoľvek, čo po vašom odchode nájdeme v izbe, starostlivo odkladáme.

Darčekové poukážky

Zážitkom vždy potešíte a zavďačíte sa svojim blízkym, priateľom alebo obchodných partnerom. Viac informácií k darčekovým poukážkam vám poskytneme na recepcii hotela.

Reklamácie a návrhy

Sme tu k vašim službám milí naši hostia. Preto sa potešíme každému vášmu návrhu, ktorý nám pomôže zabezpečiť váš maximálne príjemný a bezproblémový pobyt v našom penzióne. Spýtajte sa nás čokoľvek. Sme tu pre vás. V prípade reklamácií sa obráťte na recepciu alebo priamo ma manažéra penziónu.

Radi vás presvedčíme, že naším individuálnym prístupom a úsilím urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme ste boli u nás viac než spokojní.