Doba registrácie príchodu

V deň príchodu sa môžete ubytovať od 14.00 hod. do 20.00 hod. Za neskorý príchod si účtujeme poplatok 20€. V prípade, že to kapacita penziónu umožní, radi vám poskytneme aj možnosť skorého check-in. Viac informácií získate na našej recepcii.

Doba registrácie odchodu

V deň odchodu uvoľnenie izby do 10.00 hod. V prípade, že to kapacita penziónu umožní, radi vám poskytneme možnosť neskorého check-out. Viac informácií získate na našej recepcii.

Parkovanie

Pre našich hostí je zabezpečené bezplatné parkovanie pre 21 áut vedľa penziónu s označením parkovacích miest pre hostí penziónu Relish.

Izbové karty

Pri príchode vám na recepcii vystavíme izbovú kartu, ktorá je platná do dňa vášho odchodu do 10:00 hod. Z bezpečnostných dôvodov si kartu nechávajte u seba a nikomu ju neodovzdávajte. V prípade straty kontaktujte prosím recepciu. Za stratu karty je pokuta 50€.

Pripojenie na internet

K dispozícii je bezdrôtový WIFI internet. Pre jeho použitie je potrebné použiť heslo, ktoré vám poskytneme na recepcii hotela.

Televízne kanály

K dispozícii je 17 televíznych kanálov.

Trezor na recepcii

Odporúčame využiť na úschovu všetkých cenných vecí. Na vyžiadanie vieme poskytnúť trezor na izbu. 

Upratovanie

O čistotu a poriadok vo všetkých izbách sa staráme denne v čase do 15.00 hod. Ak máte okrem základného upratania či ustlania záujem o pranie a žehlenie, kontaktujte našu recepciu.

V súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19 v našom penzióne starostlivo dodržiavame pokyny a odporúčania zdravotníckych organizácií a realizujeme nadštandardné preventívne opatrenia.

Pranie a žehlenie

Ak máte záujem o pranie alebo žehlenie, kontaktujte prosím našu recepciu.

Požičovňa skútra

Naša recepcia vám zabezpečí počas Vášho pobytu požičanie skútra (len počas letných mesiacov). Ide o skúter s kubatúrou 50 ccm. Požičanie si vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny A,B.

Hotelová chladnička na izbe

Hotelová chladnička na izbe slúži na uskladnenie malých potravín. Taktiež v nej na každej izbe nájdete 2x vodu Rajec grátis. 

Poruchy

V prípade poruchy na izbe prosím kontaktujte recepciu hotela na telefónnom čísle +421 911 49 49 41.

Diétne stravovanie

Vaše požiadavky na akékoľvek zdravotné obmedzenia v stravovaní prosíme nahlásiť na recepcii penziónu.

Taxi a transfer

Pre klientov nášho penziónu zabezpečíme v rámci Slovenska prepravu osôb, pri ktorej zaručujeme maximálne pohodlie, flexibilitu a profesionálny prístup. Služba je spoplatnená. Viac informácií o oboch službách vám radi poskytneme na recepcii.

Noviny a časopisy

Denná tlač a časopisy sú k dispozícii v našej kaviarni. 

Umelecké diela na stenách

Penzión Relish podporuje umelcov a ich diela a práve preto sa na chodbách penziónu objavujú nezabudnuteľné ručne maľované obrazy, ktoré si v prípade záujmu môžete kúpiť na recepúcii penziónu.

Darčeky a iný doplnkový tovar

Relish shop ponúka darčeky ako pozornosť alebo spomienku na pobyt v našom penzióne. Na recepcii si môžete zakúpiť originálne darčekové predmety s logom alebo umelecké diela slovenských umelcov. Súčasťou ponuky sú aj knihy s podpisom autorov. Nájdete tu i toaletné potreby a rôzne doplnkové predmety. Otváracie hodiny denne od 8:00 - 20:00 hod.

Objednávka kvetín

Ak chcete v čase vášho pobytu potešiť kyticou kvetov, radi vám pri tom budeme asistovať. Zamestnanci recepcie vám radi s vašou predstavou o objednávke pomôžu.

Špeciálne príležitosti

Aj počas vášho pobytu u nás sa nájde dôvod niekoho potešiť. Meniny, narodeniny alebo iná príležitosť podľa vášho želania. Radi vám s ňou pomôžeme. Vašu predstavu prosíme oznámiť deň vopred na recepcii hotela.

Platobné karty

V našom penzióne pri úhradách akceptujeme nasledovné typy platobných kariet VISA, MASTERCARD MAESTRO, EUROCARD.

Prvá pomoc

V prípade potreby prvej pomoci kontaktujte recepciu na telefónnom čísle +421 911 49 49 41. Informácie o najbližšej pohotovostnej službe vám takisto poskytnú zamestnanci recepcie.

Pre deti

Pre malých hostí sa na druhom poschodí v penzióne nachádza detský kútik s hračkami, WIFI, k dispozícii detské stoličky, detské postieľky, nočníky, ktoré sú poskytované bezplatne. V prípade záujmu je potrebné kontaktovať recepciu.

Babysitting

Dokážeme zabezpečiť i opatrovanie detí. Váš záujem o túto službu je potrebné nahlásiť 1 deň vopred na recepcii penziónu. Táto služba je spoplatnená.

Výlety

Zamestnanci našej recepcie vám počas pobytu ochotne pomôžu pri organizovaní výletov do okolia.

Poistenie

Cestovné poistenie pre vás dokáže operatívne zabezpečiť naša recepcia.

Staráme sa o vašu bezpečnosť

Ak sa chystáte na výlet, oznámte prosím túto skutočnosť zamestnancom našej recepcie, ktorí v prípade potreby alebo mimoriadnej situácie zabezpečia pomoc a upovedomia príslušné orgány.

Straty a nálezy

Ak ste po odchode z nášho penziónu zistili, že vám niečo chýba alebo ste si u nás niečo zabudli, kontaktujte prosím recepciu nášho penziónu. Pretože čokoľvek, čo po vašom odchode nájdeme v izbe, starostlivo odkladáme.

Darčekové poukážky

Zážitkom vždy potešíte a zavďačíte sa svojim blízkym, priateľom alebo obchodných partnerom. Viac informácií k darčekovým poukážkam vám poskytneme na recepcii penziónu.

Reklamácie a návrhy

Sme tu k vašim službám milí naši hostia. Preto sa potešíme každému vášmu návrhu, ktorý nám pomôže zabezpečiť váš maximálne príjemný a bezproblémový pobyt v našom penzióne. Spýtajte sa nás čokoľvek. Sme tu pre vás. V prípade reklamácií sa obráťte na recepciu alebo priamo ma manažéra penziónu.

Radi vás presvedčíme, že naším individuálnym prístupom a úsilím urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme ste boli u nás viac než spokojní.

Ochrana_osobných_údajov.pdf

Reklamačný_poriadok.pdf

Všeobecné_zmluvné_podmienky.pdf